Aktualności

O nas

Nagrody

Soki Grante

Soki i napoje Heven

Opakowania

Współpracujemy

Kontakt

PL

EN

DE

CZ

Wystawa prac Roberta Procha

Grante wspiera wybitną sztukę.

W warszawskim Soho Factory, w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler soki Grante były sponsorem wystawy prac Roberta Procha pt. w niedoczasie/time lags. Na wernisażu oprócz obrazów artysty, można było zobaczyć także jego animacje, oraz uczestniczyć w aukcji charytatywnej wielkoformatowego muralu na płótnie, prowadzonej przez Rafała Rutkowskiego. W weekend przed wernisażem Robert Proch zaadaptował przestrzeń restauracji na swoją pracownię wykonując live painting.

 

Podczas imprezy prezentowanych było 19 najnowszych obrazów artysty malowanych akrylem na płótnie. Prace są wynikiem interpretacji pędu współczesnego świata i ludzkich zmagań z coraz większymi oczekiwaniami. Jak mówi artysta: Otacza nas pośpiech i poczucie nieuzasadnionego spóźnienia.

 

Robert Proch jest absolwentem animacji na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Tworzy graffiti, murale, obrazy i animacje. Jego prace są dynamiczne i pełne żywych kolorów. To interpretacja codzienności z pogranicza abstrakcjonizmu i ekspresjonizmu, obraz zdekonstruowanej rzeczywistości. Do tej pory prace artysty doceniono na wielu wystawach zagranicznych, m.in.: w Los Angeles, Lizbonie, Wiedniu, Monachium, Budapeszcie czy w Berlinie.

 

www.robertproch.com

 

Partnerzy akcji: Grante, Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler, Lemon Film Studio, Pravda Vodka, Prestige Life, Voda Naturalna, Mokate, Lavazza, Unique Design, Loewe

 

Patroni medialni: Male Men, Label, FineLife.pl, Bryla.pl, Connoisseur Cricle, Domosfera.pl

 

powrót do aktualności

KGH Polska

ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

 

Tel: +48 22 625 03 16, Fax: +48 22 830 00 39

© KGH Polska 2017